Çikolata Kisti Soğan Kürü
15 Mayıs 2024

Çikolata Kisti Soğan Kürü

Çikolata Kisti Kürü, soğan kürü özellikle kadınlarda ortaya çıkan çikolata kisti, polikistik over, vajinal akıntı, miyom ve menopoz şikâyetleri, hatta erkenden oluşan menopoz hastalıkları açısından muhteşem bir bitkisel çözüm olmaktadır. Ayrıca yumurtalıklarda meydana gelen kistleri de tam anlamı ile ortadan yok etmektedir.

Çikolata kistini gidermek için soğan kürü tarifi, 1 tane yemeklik soğanın (Mor, kırmızı ya da beyaz soğan kullanmayın) kabuklarını soyarak dörde bölelim. Daha önceden kaynatılan 2 bardak klorsuz suyun içine ekleyelim ve yaklaşık 5 dakika kadar kaynatalım. Hazırlanan soğan kürünün içerisine hiçbir şey eklemeden önce öğlen ve akşam yemeğinden önce bir bardak soğan suyu küründen için. Genellikle çikolata kisti için uyguladığınız soğan kürünü 15 gün kullandıktan sonra ara verelim. Ayrıca soğan kürünün adet dönemlerinde kullanmada hiçbir sakınca yoktur. Ancak en etkili olduğu dönem özellikle adet döneminin bitiminden en erken de 7 gün sonrasında uygulanmasıdır.

Çikolata kisti kürü, ilk soğan kürü uygulamasından sonra ikinci adetin başlamasından mutlaka 10 gün öncesi yeniden 5 gün ya da 7 gün soğan suyu kürünü tekrarlayalım. Ayrıca gebe kalmak isteyen hanımlar soğan kürünün ardından mutlaka kuru incir kürünü de uygulaması gerekmektedir. (Bu iki kürü kesinlikle bir arada kullanmayın). Ayrıca kullandığınız kür mutlaka her zaman taze olarak hazırlanmalıdır. Kür için kullanılacak olan soğanların özellikle dış kabuklarının kuru ve taze olması şarttır. Soğan kürü hazırlamak için çoğunlukla kabuğu kahverengi olan yemeklik soğan kullanmaya özen gösterilmelidir.

Çikolata Kisti Soğan Kürü Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Haber Bülteni

Instagram

  • galeri1
  • galeri2
  • galeri3
  • galeri4
  • galeri5
  • galeri6