İbrahim Saraçoğlu Göğüs Büyütme Kürü
15 Mayıs 2024

İbrahim Saraçoğlu Göğüs Büyütme Kürü

İbrahim Saraçoğlu Göğüs Büyütme Kürü, özellikle küçük göğüslü olan kadınların pek çoğu daha dolgun görünümlü ve güzel göğüslere sahip olmak ister. İbrahim saraçoğlu'nun göğüs büyütmek için önerdiği bu iki kür sayesinde küçük göğüs yapısı olan pek çok kadının yüzü gülmüştür. Göğüslerin daha dolgun görünmesi için kişinin 2 ayrı bitkiye ve 2 ay gibi bir zamana ihtiyacı vardır. Göğüsleri büyütmek için mutlaka sabırlı olunmalı ve her gün düzenli bir şekilde uygulanmalıdır. İbrahim Saraçoğlu'nun göğüs büyütmek için önerdiği iki kürde kolaylıkla yapılabilecek tariflerdir. Ayrıca bu kürler düzenli olarak uygulandığı zaman oldukça etkili olan kürlerdir. Şerbetçi otu ve hayıt tohumunu demlediğiniz zaman biraz tatları size acı gelebilir. Bunun için içerisine başka bir tatlandırıcı kullanmadan sadece bal ile tüketmeniz gerekmektedir. Özellikle bu iki ot türünün raf ömrünü göz önünde bulundurarak almanızda fayda vardır.

İbrahim Saraçoğlu Göğüs Büyütme 1. Kür İçin Malzemeleri
  • 1 tatlı kaşığı şerbetçi otu
  • 1 su bardağı su
Şerbetçi Otu Kürünün Hazırlanışı ve Uygulanışı, ilk önce bir bardak suyu cezvenin içine alalım, ardından içerisine şerbetçi otunu ekleyerek ocağın üzerinde 5 dakika kadar kaynatalım. Kaynayan kürü başka bir bardağın içine süzelim. Göğüs büyütmek için hazırladığınız için şerbetçi otu kürünü ılıkken tüketmeye özen gösterin. İbrahim Saraçoğlu'nun göğüs büyütmek için hazırladığınız şerbetçi otu kürünü akşam yemeklerinden yaklaşık 2 saat sonra sadece bir bardak tüketmek yeterli olacaktır. Günlük taze olarak hazırlanan şerbetçi otu çatını 30 gün süre ile düzenli olarak bir bardak tüketmelisiniz.

İbrahim Saraçoğlu Göğüs Büyütme 2. Kür İçin Malzemeleri
  • 1 su bardağı su
  • 1 tatlı kaşığı hayıt tohumu
Hayıt tohumu Kürünün Hazırlanışı ve Uygulanması, küçük bir cezvenin içerisinde öncelikle suyu kaynatalım, Ardından kaynamış suya hayıt tohumunu ilave edelim. Kür 5 dakika demlendikten sonra başka bir bardağın içine süzelim. Aynı diğer kür gibi ılık vaziyetteyken tüketilmelidir. Özellikle hayıt tohumu kürünü öğlen ve akşam yemeklerinden takriben 2 saat sonrasında bir bardak tüketilmesi çok faydalıdır. Aynen şerbetçi otu küründe olduğu gibi, hayıt tohumu kürüne de 30 gün süre ile devam edilmelidir. Toplamda bu iki kür göğüs büyütmek için 2 ay düzenli olarak tüketilmelidir.

İbrahim Saraçoğlu Göğüs Büyütme Kürü Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Haber Bülteni

Popüler İçerik

Dut Kürü Tarifi ve Malzemeleri

Dut Kürü Tarifi ve Malzemeleri

Papatya Kürü Tarifi ve Malzemeleri

Papatya Kürü Tarifi ve Malzemeleri

Adet Düzensizliği İçin Soğan Kürü

Adet Düzensizliği İçin Soğan Kürü

Zerdeçal Kürü Tarifi ve Malzemeleri

Zerdeçal Kürü Tarifi ve Malzemeleri

İbrahim Saraçoğlu Varis Kürü Kullanımı ve Faydaları Nelerdir?

İbrahim Saraçoğlu Varis Kürü Kullanımı ve Faydaları Nelerdir?

Instagram

  • galeri1
  • galeri2
  • galeri3
  • galeri4
  • galeri5
  • galeri6